В електронній системі Прозорро є місце для продажу землі

Раніше проводити аукціони з земельною ділянкою можна було виключно в реальному житті. Тобто, в Україні повністю все було реалізовано на реальних особах, що сидять в залі і про те, що багато чого буде переходити в онлайн-простір і мови навіть бути не могло.

Але багато хто ставить питання справжнім експертам, чи дійсно ринок може бути настільки прозорим, що бізнесмени закуповуватимуть землю і не переживати про свої лоти та іншої паперової тяганини. Насправді, мало яка країна може похвалитися тим, що у них немає махінацій із земельними ділянками, тим більше сільськогосподарського типу. Але варто повірити і оцінити роботу такого масштабного проекту для України, як Прозорро та майданчик УЕБ https://sale.ueex.com.ua/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-na-elektronnomu-majdanchyku-tov-ueb.

Лідери думок встигли дати багато відповідей, щодо даної стратегії розвитку ринку і такий вимушеної реформи від уряду. Земельні аукціони можуть легко проходити в онлайн-форматах і в цілому, вони являють собою особливість з лотами і багато іншого, що дійсно може бути пов’язано з організацією. Фермери можуть купувати лоти і гарантувати різні підвищені інвестиції, але привабливість регіону часто створює інший настрій для тих, хто там живе.

Хто буде купувати землю?

Багато хто готовий купувати землю у фермерів за великі гроші, але не на законних підставах. Тоді як аукціон такого типу зможе надати можливість виставляти власну стартову ціну і не переживати про те, що акт продажу буде злочинним і клієнт веде багато в свої власні страхи. Насправді, маніпуляції є не тільки на земельному ринку і це потрібно розуміти. Але незважаючи на все це, скарбниця буде рости і економіка в країні все одно підніметься набагато вище. Актив у користування отримували набагато швидше і чиновники могли звернути на це свою увагу. В іншому випадку, власникові довелося б неабияк витратитися, щоб самостійно пройти численна кількість таких процедур.

Прозорро в травні 18 року стала однією з найважливіших проектів, які будуть межувати з завершенням і реалізацією власних електронних торгів. Правила гри на майданчику будуть офіційно для всіх однакові, тому лоти повинні бути прекрасними і дуже затребуваними. Плюси в тому, що будь-який бажаючий може тепер купити землю, а не тільки той, у кого є зв’язки і чималі кошти.