Український ринок землі та його специфіка

Інтерес ринку землі на даному етапі полягає в тому, що він не працює прямолінійно і повністю, в світлі того факту, що він вже досить давно знаходиться під забороною. Сільська земля-це величезний державний ресурс, який повинен бути пов’язаний з економікою країни і нести постійну оплату землевласникам. У світлі цієї теорії Верховна Рада України цього року прийняла Закон «Про надання сільськогосподарських площ», який гарантує повний розвиток значної державної території.

Ринки земель та особливості їх роботи

В результаті заборони землевласник не міг відмовитися від своєї власності, яка ігнорувала його привілей власності, і земля не була охарактеризована як фундаментальний сегмент аграрної творчості. Точно так само заборона на пропозицію аграрних земель на досить довгий час блокувала реалізацію стратегії оцінки на ринку землі.

Особливості ринку землі полягали в тому, що до прийняття застосовного закону власники земельних пропозицій повинні бути придбані або їх ділянки можуть бути вилучені для задоволення потреб широкої громадськості.

Відсутність прямого ринку землі для садівництва призвело до появи тіньових планів, незаконного відчуження та отримання землі, а також відсутності інструменту управління земельними відносинами.

Основні положення нового закону характеризують найбільшу територію, на яку може претендувати фізична особа, — 90 га для індивідуальних власників і 9 000 га для приватних підприємців.

Інтерес до сільського господарства виходить з інтересу до продовольства, який формується в результаті роботи в області створення врожаю і вирощування тварин. Він також спирається на список стиглості грунту і площа ділянок. Чим більше примітно відділення від фокусів використання сировини і продовольства, тим нижче вартість.

Особливості ринків земель в системі Prozorro

На даний момент ринок землі в Україні працює не на повному рівні. Як би там не було, шокуюче, це не забороняє обставини незаконної покупки і угоди в секретній структурі. У зв’язку з цим існує дефіцит величезної частини заробітної плати, яка проходить повз план державних витрат.

Фахівці оцінили річний оборот тіньового ринку приблизно в 70 мільйонів доларів США. Як правило, сільські землі купуються для просування, минаючи заборону і таким чином змінюючи їх плановану причину.

Ринок землі та його особливості в Україні сьогодні змінилися і рухаються через закон. Залишається тільки контролювати інструмент для пропозиції фермерської площі, який допоміг би вибудувати серйозні відносини і вести розумну ціннісну стратегію.

Щоб купити державну власність, використовуйте систему Prozorro.Продаж sale.uub.com.ua. Через дії справжніх адресатів, таких як Українська універсальна біржа, 25 тисяч клієнтів відстежили правильну нерухомість при прямих продажах і допомогли оновити Державний бюджет на суму понад 27 мільярд гривень.

Детально: https://sale.uub.com.ua/ru/news/specyfika-rynku-zemli-v-ukraqini