Купити дуб-кругляк в Івано-Франківську

Деревообробні підприємства можуть прозоро купити дуб круглий в Івано-Франківську на відкритому аукціоні. Уряд був змушений ініціювати такі реформи через зростання масштабів корупції і відкатів при укладанні прямих договорів. Тому, якщо ви хочете брати участь в торгівлі колодами чесно і прозоро, приєднуйтесь до клієнтів української глобальної торгової платформи.

Постанова вимагає від великих компаній прозоро продавати частину вирубаної деревини на офіційному сайті електронної системи.

Плюси публічних аукціонів

Публічні аукціони за великою кількістю товарів проводяться щорічно. Ціна на дуб круглий з Івано-Франківська починається від 190 000 грн за партію, а обсяг повинен перевищувати 140 кубометрів. Однак влада обіцяла з часом продати через електронну систему УЕБ і невелика кількість дров.

Електронна система обробки необробленої деревини також допомагає значно скоротити кількість » домовленостей» і тіньових продажів, на які припадає 19% всього ринку лісових ресурсів. Організаторами проекту та відкритого аукціону виступили фахівці Держлісагентства, Управління ефективного нагляду та держпідприємства.

Не так давно представники лісових компаній завищували вартість сировини, щоб безпосередньо вести переговори з потенційними покупцями, щоб вони могли отримати прибуток, продаючи свою продукцію незаконним шляхом. Нерідко можна зустрінути документи, в яких не написана реальна вартість або обсяг продажів продуктів з дерева.

Наслідком цієї змови є те, що відповідальна особа збирає знижки і призводить до того, що лісогосподарські компанії втрачають значну частину своїх доходів. В результаті лісовий сектор зазнав великих збитків і не зміг поповнити державний бюджет.

Електронна система УЕБ — це інноваційний спосіб вирішення подібних проблем. За чотири роки існування на його визнаних майданчиках (таких як українська Глобальна біржа) було проведено понад 290 000 відкритих аукціонів, на яких були продані або взяті в оренду різні предмети. Завдяки такому способу продажу державного майна бюджет країни за цей період збільшився на 30 млрд грн.

Останній напрямок з’явилося на сайті не так давно, але швидко розвивається і показує позитивні результати. Тільки за перші два місяці доходи державного бюджету від продажу лісових ресурсів досягли 90 мільйонів українських гривень.

Детальніше за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-kupt-dub-kruglyak-v-ivano-frankivsku-na-prozorrosale/