Часті учасники електронних аукціонів з продажу необробленої деревини

Деревина – це один з стратегічно важливих ресурсів України. Протягом останніх років цей напрямок був не зовсім контрольованим, що призвело до високого рівня корупції. Відсутність контролю за діями лісних господарств привело до розпродажу деревини в обхід всіх діючих законів та норм, прописаних в чинному законодавстві.

Останні декілька років, значна частина деревини стала реалізовуватися вже в форматі онлайн-аукціонів. Така форма є більш прозорою і на відміну від прямих договорів, такі торги проходять публічно.

Це означає, що будь-який громадянин України має можливість перейти у відповідний реєстр та ознайомитися з тим, як пройшов конкретний аукціон, хто зробив найвигіднішу пропозицію і хто став переможцем в торгах. Такий формат став одним з факторів, що значно мінімізував корупційну складову в сфері продаже лісу.

Ви можете в цьому впевнитися особисто, якщо перейдете за посиланням https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-v-chernigovi-na-prozorro-sale, де ця тема досить добре розкрита. Тут ви можете знайти багато цікавої інформації, яку можна буде використовувати в своїх же інтересах.

Хто може стати учасником таких аукціонів?!

Тут важливо зазначити, що всі лоти, які виставляються на торги, попередньо перевіряються системою ПроЗорро. Продажі. Це ж саме можна сказати про всю процедуру в цілому. Цей пункт вже вказує на те, що аукціони проходять на прозорій основі і у кожного учасника є рівні права та шанси на перемогу.

Виходячи з цього, не важко здогадатися, що учасниками в таких торгах можуть бути:

  • Фізичні особи – це можливо за умови, якщо людина має достатньо коштів для сплати гарантійного внеску та має повний пакет документів, який є обов’язковим для участі в таких торгах;
  • Юридичні організації – це можуть бути якісь об’єднання або ж певні структури, які зацікавлені в придбанні партії необробленої деревини для її використання в якихось своїх напрямках;
  • Компанії різного рівня – це можуть бути як великі корпорації так і малі підприємці, що зацікавлені в тому, щоб придбати певний обсяг сировини.

Завдяки системі ПроЗорро. Продажі, учасником в таких торгах може стати будь-хто. Головна вимога – це врахування всіх критеріїв, які повинні бути обов’язково прописані в самому оголошенні.