Як пришвидшити пошук цікавого оголошення про проведення тендера

Пошук оголошення про проведення тендера – це процес, який може трішки затягнутися. Почати варто з того, що самі пропозиції потрібно шукати на перевірених майданчиках. Основний критерій до них – це акредитація в ProZorro. Враховуючи той момент, що даний ресурс є дійсно прозорим, впевнитися в тому, що обраний сервіс дійсно має акредитацію не так важко.

Сайт tender.uub.com.ua – це один з тих ресурсів, який працює в цьому напрямку далеко не один рік. Це один з перших електронних майданчиків. Тому він і вважається одним з найбільш популярних. Більш того, він же має виключно позитивну репутацію. Але, навіть вибір тієї ж української універсальної біржі не сильно пришвидшить процес пошуку цікавого оголошення.

Як можна спростити цей процес?!

Почати варто з того, що на сайті УУБ у вас буде дуже зручний фільтр, яким ви маєте змогу скористатися в будь-який момент. Відповідно, ви задаєте певні параметри тендера, починаючи з регіону, ціни, предмету закупівлі й закінчуючи самими незначними пунктами. Далі, всі пропозиції, які не підходять вам по цим критеріям, автоматично не будуть навіть пропонуватися до розгляду. 

Ще один метод, який є навіть більш зручним – це система ботів. Спершу, вам потрібно обрати, чим ви частіше користуєтесь, чи то є вайбер, чи телеграм. Далі, по тому ж принципу ви задаєте певні критерії у фільтрі. 

Далі, вам навіть не потрібно буде постійно переглядати всі пропозиції. Всі нові оголошення, які відповідають вашим критеріям будуть надсилатися вам на телефон. Головне – це лише мати стабільне підключення до мережі. Таким чином, ви одним з перших будете дізнаватися про всі цікаві пропозиції.

До переваг такого методу можна віднести:

  • Економію часу;
  • Зручність;
  • Доступність;

Якщо ви в цьому не сильно добре розумієтесь, ви можете звернутися до технічної підтримки української універсальної біржі. Оператори завжди готові піти на зустріч і проконсультувати вас по цікавим питанням. Тобто, спеціалісти розкажуть про те, як саме налаштувати розсилку, щоб вона дійсно працювала.

Те ж саме ви можете робити й в тих випадках, коли у вас виникають якісь інші питання, пов’язанні з роботою самого електронного майданчика. Якщо ж ви не визначалися з тим, який сервіс краще обрати ,то ви завжди можете опиратися на відгуки реальних користувачів й робити свої висновки.