Торгівля арештованим майном

Сектор торгівлі арештованим майном є досить цікавим з точки зору прибутковості для державних органів, а також з точки зору економії для багатьох приватних підприємців. На даний момент ця сфера все ще не є розвиненою і ми з вами не можемо брати участь у відкритих торгах арештованим майном. Проте є цілком реальний шанс, що ця ситуація найближчим часом може змінитися. Вже готовий законопроект, котрий може надати можливість всім підприємцям брати участь у відкритих аукціонах, на яких власне кажучи і можна буде придбати певне майно.

Як може відбуватися процес придбання арештованого майна

За допомогою спеціального акредитованого майданчика www.uub.com.ua, наразі у кожного є можливість ставати учасником торгів різного масштабу. Проте серед доступних варіантів, на жаль, поки що немає арештованого майна, але вже зараз ведеться активна робота щодо того, щоб все це змінити. Як ми вже сказали, скоро ви матимете можливість торгувати арештованим майном шляхом використання саме таких майданчиків. Це відкриває шлях для того, щоб ви могли розраховувати на певні позитивні зрушення, котрі в перспективі дадуть вам непогані можливості для розвитку бізнесу.

Цінність арештованого майна полягає у тому, що у підприємця є можливість придбати його за більш вигідними цінами. Отже ви можете розраховувати на те, що купівля такого майна стане цілком відкритою і прозорою. Наразі арештоване майно все ще не можна придбати у такому форматі, тому багато підприємців, які все ж бажають відкрити для себе таку перспективу, вимушені ставати учасниками певних махінацій. В цьому є реальна необхідність, так як цей ринок все ще залишається закритим та не може працювати у нормальному форматі. 

Як тільки вступить в силу новий законопроект щодо проведення електронних аукціонів щодо торгівлі арештованим майном, у кожного підприємця буде реальна можливість придбати таке майно на цілковито відкритих торгах. Це все є досить цікавим варіантом для бізнесменів різного масштабу, так що якщо у вас є бажання отримати максимальну вигоду, то слід активно спостерігати за останніми актуальними новинами у цьому секторі та чекати на той момент, коли вам стане відкритий цей сектор. Досить скоро ви також зможете відкрито вступати в торги арештованим майном, що є надзвичайно привабливою перспективою.

Слід зауважити, що саме арештоване майно є певним типом майна, котре раніше належало боржникам. В результаті того, що ці особи не змогли віддати свої борги, це майно було вилучене, а значить, що потім його треба буде продати. Так як кредитор зацікавлений в тому, щоб продати це все майно якомога швидше, у вас є цілком реальна можливість отримати певні оти по надзвичайно привабливим цінам. Адже навіть не зважаючи на відкритий формат проведення такого роду аукціонів, ви все одно можете придбати дещо цікаве для бізнесу зовсім дешево. При цьому ви можете розраховувати на те, що товар буде хорошої якості. 

Наприклад, ви можете придбати певне цікаве обладнання, а значить, що його нещодавно активно використовували і не планували міняти. більш детальну інформацію щодо перспектив цього ринку ви можете знайти тут https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/areshtovane-majno/. Торгівля арештованим майном у відкритому форматі вже давно не є новиною для більшості розвинених країн. Проте Україна тільки зараз починає вести активну діяльність задля того, щоб реалізувати все це на свої території. Варто сказати, що цей ринок в перспективі стане надзвичайно корисним як для продавців арештовано майна, так і для покупців. Тому якщо у вас раніше не було можливості працювати з порталом Прозорро або зокрема з акредитованими майданчиками, то варто починати вже зараз.