Техсировина МЛ продається на виграшних умовах у системі Prozorro

У вас є можливість купити технічну сировину з м’яколистого, твердолистого або хвойного дерева за кілька хвилин, перебуваючи вдома. Це тепер можливо завдяки інноваційному та відкритому процесуреалізаціїдержактивів, зокрема, лісоматеріалів, в електронній системі Prozorro https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-tehsyrovyny-myakolystyanoqi-na-majdanchyku-uub.

Інтернет-відкриті аукціони дають можливість брати участь у новому прозорому ринку деревини в Україні. Щоб зараз відчути перевагу електронної торгівлі, зареєструйтесь на сайті «Української універсальної біржі»

Використання технічної сировини МЛ

При вирубці промислової деревини, тобто тієї, що відноситься до класів якості A, B, C і використовується з метою виробництва або будівництва, утворюються відходи, включаючи м’яко-листяну деревину. Для очищення лісу необхідно утилізувати цівідходи, наприклад, переробляючи їх на необроблене вугілля з піролізною підтримкою (процес розкладання дерева в спеціальних установках без доступу кисню).

МЛ технічна сировина використовується для виготовлення вугілля з дерева марок B і C. Згодом його використовують як побутове паливо для мангалів і камінів або як сировину для деревно-вугільних брикетів.

Всі ці матеріали продають організації, що займаються виробництвом вугілля з дерева. Брикети формуються з дрібних речей, не знаходять продажу. Вони є паливом з високою якістю, адже має високу щільність, міцність і теплотворну здатність дуже високу.

Енергійний продаж деревини різноманітних порід відбувається в прозорій системі Prozorro.Sale на основі чесності та об’єктивності. З лютого 2020 року надзвичайно важливо, щоб великі заготівельні компанії продавали частину заготовленої деревини  на публічних торгах через акредитовані сайти. Одним з них є «Українська універсальна біржа».

Зважаючи на те, що галузь лісового господарства та напрямок торгівлі бруківкою в Україні надзвичайно швидко прогресує, важливо забезпечити справедливі правила на ринку деревини. Такі дані зможе надати система Prozorro.Sales, яка роками працює у різних сферах та вносить вагомий внесок у боротьбу з корупцією. Дохід до державного бюджету від публічних торгів зростає з кожним днем. На сьогодні цей показник становить 30,7 млрд. грн.

Торги у системі виключають можливість корупції. Учасники не можуть між собою контактувати, а система самостійно обирає переможця торгів. Завдяки цьому навіть продавець не знає до останнього є покупцем його лота. Тільки під час підписання договору відкривається данні для продавця про переможця.

Продаж технічної сировини м’яколистої на сайті УУБ

Ви хочете взяти участь в тендері з продажу м’яколистової технічної сировини або будь-якої породи деревини? Тоді станьте клієнтом сайту «Української універсальної біржі», зареєструвавшись на веб-сайті sale.uub.com.ua.

Якщо вам потрібна підтримка під час участі в аукціоні, ви завжди можете зв’язатися з нашими персональними адміністраторами.

Відчуйте перевагу сайту, підключивши ботівViber та Telegram, які розберуть аукціони, що вас цікавлять, та повідомить про їх проведення. Створіть кампанію електронною поштою із заявками на попит на сайті УУБ та приєднуйтесь до нашої сторінки у Facebook.