ТБ «Українська енергетична біржа» — біржові котирування

Українська енергетична біржа формує поточні ціни на фінансові активи та оголошує покупцям, коли вони готові зробити покупку. Мається на увазі ціна, яка швидко змінюється. Діяльність УЕБ направлена на формування національних цінових бенчмарок на енергетичні ресурси. Угоди організовують таким способом, завдяки якому неможливо використати корупційні механізми.

Переваги біржових котирувань УЕБ

Українська енергетична біржа не дозволяє компаніям безконтрольно підвищувати вартість енергоносіїв. Наразі ТБ «УЕБ» стала єдиним постачальником ринкових цін на природний газ. Найбільш точну інформацію можна дізнатися на порталі www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/.

Світові спеціалісти визнали, що ринкові ціни на біржі формуються чесно та прозоро. Вартість газу на території країни на відкритому ринку формується під впливом поточних цін, які були установлені УЕБ по відношенню до конкретного місячного ресурсу.

Для громадян України вартість природного газу кожного місяця змінюється, або зберігається в рамках гарантованої ціни. На даний процес впливають тарифи на доставку газу для населення, ринкова політика компаній, які виступають постачальниками ресурсу.

На сайті УЕБ користувач може самостійно визначити ціну на газ

Визначити котирувальні ціни та інші форми інформування про вартість природного газу, установлену ТБ «Українська енергетична біржа» можна безпосередньо на сайті.

Користувач для більш швидкого пошуку може використати фільтр. В ньому вказують направлення, дати, таблиці котирувань.

В сайті знаходиться надійна інформація про середньозважені ціни на природний газ. Для розрахунків використовують загальну вартість укладених на ТБ угод з урахуванням ПДВ по купівлі-подажу даного ресурсу. Число ділять на суму розміру угоди купівлі продажу даного ресурсу за весь період реалізації.

Біржа працює на легальному рівні, тому кожен користувач може стати частиною системи після проходження акредитації. Біржа не тільки проводить законні публічні торги. Це одне із головних джерел впливу на розвиток вартості біржових котирувань.

Вартість, яка була сформована в рамках УЕБ, встановлюється на національному рівні. Клієнти можуть дізнатися подробиці процедури формування ціни на порталі. Біржові інструменти регулярно обновляються до світових показників.