Чому краще обирати електронний майданчик УУБ

Кількість напрямків та сфер, в яких активно проводяться аукціони тільки зростає. Якщо з самого початку це були лише тендерні закупівлі, то сьогодні на електронних торгах можна легко знайти деревину, природні ресурси, право на вимогу по кредиту, нерухомість і багато інших цікавих лотів. Ви ж маєте чудову можливість з всього цього переліку обирати ті напрямки, які є цікавими безпосередньо для вас.

Для того, щоб отримати доступ до самих оголошень, потрібно попередньо визначитись з електронним майданчиком, який ви будете для цього використовувати. 

Серед 10-ти акредитованих сервісів, які доступні в системі ПроЗорро вам буде потрібно обрати якийсь один майданчик. 

На сьогодні, одним з найбільш популярних сервісів вважається Українська універсальна біржа. Ви можете перейти на сайт https://uub.in.ua/news і ознайомитися зі всіма новинами, що мають безпосереднє відношення до напрямку електронних торгів і самого майданчика.

Чому саме УУБ?!

У користувачів можуть бути свої власні критерії, згідно яких вони обирають сам майданчик. Говорячи саме про сайт uub.in.ua, можна загострити увагу відразу не декількох моментах, чому краще обирати саме цей ресурс.

  • Зручність – одним з ключових моментів є інтерфейс, який у випадку з даним сервісом є дійсно продуманим та простим у користуванні. Всі основні розділи винесені на видне місце і користувач може легко знайти ті оголошення, які є цікавими безпосередньо для нього;
  • Категорії – у вас є змога обирати з десятків напрямків в проведенні аукціонів. Це може бути транспорт, електроніка, нерухомість, енергетичні носії й інші напрямки, які мають пряме відношення до електронних торгів;
  • Функціонал – користувачі мають змогу користуватися розширеним фільтром, налаштувати розсилання та користуватися іншими зручними функціями для користувачів;
  • Репутація – на сьогодні, саме цей ресурс можна вважати одним з найбільш надійних. Саме українська універсальна біржа є одним з перших електронних майданчиків, що став використовуватися як місце для проведення торгів.

Насправді ж, повний перелік причин обрати саме цей сервіс є значно ширшим. Ви можете підійти до цього питання більш фундаментально й пошукати для себе ще додаткові причини, чому потрібно обирати саме цей майданчик. Зробити це можна шляхом ознайомлення з відгуками інших користувачів.