Портал електронних закупівель

Кожна державна установа починаючи з 2016 року зобов’язана проводити закупівлі будь-якого характеру через систему Прозорро. Ця необхідність регламентована законодавством України і не може ігноруватися. В даний момент для того щоб стати учасником тендера, необхідно пройти реєстрацію на спеціальних акредитованих майданчиках. Це і є так званий портал електронних закупівель. Прикладом такого майданчика може служити цей ресурс tender.uub.com.ua.

Використання таких майданчиків має цілий ряд переваг і може бути надзвичайно корисним як для замовника так і для виконавця.

Якщо говорити більш конкретно, то можна виділити наступні особливості

  1. Можливість зручного пошуку найбільш цікавих для вас тендерів. Кожен виконавець має можливість знайти саме ті тендери, які будуть йому максимально цікаві. З іншого боку, замовник може всього за кілька хвилин розмістити свій власний тендер і перейти до пошуку виконавців. Це дуже зручно, так як майданчик допомагає замовнику і виконавцю знайти один одного практично відразу. Не потрібно витрачати час і інші ресурси на поїздку в офіс і узгодження паперів. Всі документи готуються ще до того, як приймається участь в тендері.
  2. Доступ до великої кількості навчальних матеріалів. Якщо Ви новачок в тендерах, то вкрай корисно буде ближче познайомитися з цією системою. Українська універсальна біржа надає всім своїм відвідувачам можливість більш детально познайомитись з правилами проведення тендерів, а також допоможе початківцям з числа виконавців отримати свій перший тендер. Варто сказати, що на порталі можна зустріти абсолютно різні тендери на різні суми, так що будь-яке підприємство зможе знайти для себе щось цікаве.
  3. Бути в курсі всіх новин. Якщо в тендерній політиці держави проводяться будь-які зміни, то про них тут же стає відомо на порталі. Будь-який відвідувач може знайти на майданчику всю необхідну інформацію про процедуру проведення тендерів та може бути впевненим у тому, що вона є актуальною.
  4. Налаштування повідомлень. Портал УУБ дозволяє своїм користувачам налаштувати для себе спеціальну розсилку повідомлень, яка буде містити всі нові тендери, що можуть зацікавити людину. Кожен має можливість гнучкого налаштування повідомлень. Таким чином, виконавцю не потрібно постійно заходити в систему щоб побачити всі нові тендери. Все що йому цікаво, він зможе отримати прямо на пошту і швидко прийняти участь у новому тендері. Це дуже зручно, так як дозволяє економити час і робить процес більш простим.
  5. Можливість отримати гарантію. Акредитований майданчик дає своїм користувачам, які організовують аукціон, можливість отримати банківську страховку. Вона буде гарантією того, що якщо переможець тендера не зможе належним чином виконати свої зобов’язання і провалить угоду, то банк відшкодує замовнику завдані збитки.

Детальніше про переваги роботи з такими майданчиками можна дізнатися тут https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/golovna-portal-zakupIvel. Додатково варто сказати, що участь в тендерах або їх організація будуть неможливими без спеціальних акредитованих майданчиків. Завжди варто звертати увагу на те, чи є у вибраного вами майданчика всі необхідні дозволи та відповідні сертифікати, які б забезпечили законність його діяльності. Обраний майданчик буде виступати для вас в ролі партнера, який зможе допомогти в нелегкому процесі пошуку замовників або ж виконавців.

Тендери в значній мірі спростили процес укладення угод між підприємствами. Зараз не тільки державні, а й багато приватних компаній шукають виконавців на свої закупівлі саме таким чином.