Криптовалюти та прибутковість

Прибутковість — це прибуток, отриманий та реалізований за цінним папером за певний період часу. Вона виражається у відсотках від інвестованої суми і включає відсотки, зароблені кошти або дивіденди, отримані від володіння конкретним цінним папером. У традиційному фінансовому світі прибутковість зазвичай генерується акціями як дивідендів чи облігаціями як відсотків.

Хоча більшість криптовалютних інвесторів прагнуть отримати прибуток від коливань цін на криптовалюту, існує також кілька способів, за допомогою яких інвестор може отримувати стабільний, скромніший прибуток. У цьому посібнику ми розглянемо три популярні способи отримання вищої прибутковості за допомогою крипто активів. Придбати біткоін та інші монети можна на https://www.bybit.com/kk-KZ/

Крипто кредитування та позики

Вид кредитування, поширений у криптовалютному просторі, — це кредитування фізичних осіб через фінансові кредитні платформи. Цей процес дуже нагадує традиційне банківське обслуговування. Так само, як і в банку, власники криптовалют, які шукають більш високу прибутковість, розміщують свої активи на платформі, а платформа потім надає ці кошти – зазвичай у формі фіатної валюти – позичальникам.

Як правило, особи, які беруть кредит, надають як заставу не менше 150% вартості кредиту в криптовалюті. Це дозволяє позичальникам отримати кредитну лінію на криптовалюту без необхідності ліквідувати свої активи. В обмін на надання позичальнику фіатних коштів платформа стягує річну відсоткову комісію. Після того, як позичальник погашає кредит з відсотками, він отримує свою криптовалюту назад. Платформа, що надає кредит, отримує частину відсотків, що виплачуються позичальником, та виплачує відсотки інвесторам, які розмістили свої криптовалюти на платформі.

Маржинальне кредитування криптовалют

Ще один спосіб підвищити прибутковість біткоіну та інших криптомонет з’явився в результаті того, що криптовалютні біржі пропонують своїм клієнтам торгівлю з використанням кредитного плеча. Коли трейдер використовує кредитне плече, він, по суті, використовує свої активи, криптовалютні або фіатні, для отримання кредиту, який дозволяє йому торгувати з більшою кількістю грошей, ніж він має. Криптобіржі, що пропонують торгівлю з використанням кредитного плеча, включають https://www.bybit.com/uk-UA/. Звісно, ​​всі звичайні торгові ризики пов’язані з торгівлею з допомогою кредитного плеча. Для інвесторів, які шукають більш надійну прибутковість із меншим ризиком падіння, на деяких біржах пропонується можливість кредитування таких трейдерів із кредитним плечем..

Стейкінг криптовалют

Інвестори, зацікавлені в отриманні доходу в криптовалютному середовищі, можуть робити ставки на певні криптовалюти для отримання прибутку. Простіше кажучи, стейкінг — це дія щодо блокування криптовалюти для отримання винагороди, яка зазвичай виплачується в тій же криптовалюті.