ДП «Прозорро.Продажі» – вільний продаж землі

Незабаром влада вирішить найважливішу проблему для України – продаж земель для сільського господарства. У 2019 році 25 вересня кабінетом міністрів був затверджений проект, який обіцяв, що вже в 2020 році в державі запрацює справедливий земельний ринок. Відомо, що на реалізацію проведення реформи було виділено кілька сотень мільйонів доларів.

Тривалий час дрібні землевласники турбувалися через відсутність чесності і прозорості у продажу паїв. На самому ця проблема вирішується просто: досить дозволити реалізацію і здачу в оренду територій для сільського господарства на майданчиках ДП «Прозорро.Продажі» https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/.

Як придбати територію для сільського господарства на «Прозорро»

43 мільйонів гектар – площа угідь країни, придатних для сільськогосподарського призначення. З них більше половини становлять паї, які, за умови їх продажу за ринковою вартістю, дозволяють власникам розширення бізнесу. Варто зазначити, що тривалий час власникам земель доводилося змириться з низькою орендною платою і неправильним доглядом за територією.

Дані Міністерства агрополітики свідчать, що після того, як буде знято мораторій на продаж сільськогосподарських угідь, державний бюджет збільшується на суму, близьку до тисячі мільйонів доларів. Але це станеться лише тоді, коли земельний ринок візьме в свої руки регулювання дотримання дієвих законодавчих норм і порядків, а отримати землі буде реально через онлайн аукціони.

Ефективність системи «Прозорро» була доведена за кілька років її існування.

У даній системі відсутній утиск і дискримінація, зате завжди багато клієнтів і присутній свобода доступу до аукціонів.

«Українська універсальна біржа» працювала на ринку ще в 1997 році. Ця компанія бере активну участь в просуванні розвитку економіки. Кожен день тут проводяться аукціони. Незабаром працівники системи створять можливість швидкої і прибуткового продажу землі. Кожен бажаючий може прийняти участь у відкритих торгах.