Проведення онлайн аукціонів з продажу арештованої маєтності на біржах майданчику «Прозорро.Продажі»

Електронна система «Прозорро» вже на протязі декількох років допомагає людям та підприємствам реалізовувати різні види товарів та ресурсів. Недавно вона отримала змогу вільно реалізовувати конфісковані активи банкрутів та боржників банків. Завдяки таким торгам, вони зможуть легко та швидко повернути заборговані гроші кредиторам.

З 2016 року «ProZorro.Продажі» вже змогло організувати понад 320 000 онлайн аукціонів на 44 біржах-партнерах, в яких брали участь 271 000 громадян, підприємств та корпорацій. Саме через це можна сказати, що система змогла добитися такого успіху.

Як легко перемогти на онлайн торгах через електронну систему державного підприємства «ProZorro.Sale»?

Є невелика стратегія легкої перемоги на аукціонах. Її можна зобразити поетапно:

  1. Реєстрація. Зробити цю процедуру можна лише за 5-10 хвилин через сайт uub.in.ua. При цьому необхідно сплатити гарантійний внесок, аби працівники біржі змогли повністю захистити власного клієнта від хакерів, дискримінації та шахрайських схем.
  2. Пошук. Далі варто знайти необхідний лот. Можна скористатись зручними фільтрами, які допоможуть вибрати ту категорію оголошень, яка цікава користувачеві. Кожен день створюються тисячі нових аукціонів, тому буде з чого обирати.
  3. Подача заявки. Коли учасник вибере лот, який його зацікавив, він може подавати заявку на участь у ньому. Згодом треба дочекатись системного сповіщення про початок онлайн торгів.
  4. Аукціон. Проводяться самі торги, де кожен з учасників підвищують ставку на вартість лоту, виборюючи його. Варто зазначити, що аукціони проходять щодня з 9 ранку до 18 години вечора.
  5. Результати. Після завершення відведеного часу на торги, система проводить підсумки та обирає переможця аукціону. Згодом вона повідомляє ці результати усім учасникам торгів, а також публікує на головному сайті біржі. Далі людина-переможець може підписувати контракт купівлі-продажу товару з його продавцем чи постачальником.

Аби краще розумітись в електронних торгах та отримувати безперечну перемогу на торгах, можна скористатись можливостями біржі, та відвідувати регулярні тренінги з професійними та досвідченими коучами та працівниками електронної системи «Прозорро.Продажі».