Початок аукціону земельних ділянок – візьміть участь

В Україні офіційні земельні торги розпочалися вже нещодавно. Ця подія стала ближчою з 1 липня 2021 р. Однак зараз тендери для приватних осіб розпочалися, щодо обмеження 100 гектарів для кожного власника. На цей процес довго чекали всі – юридичні особи, фізичні особи та органи державної влади.

В економічній сфері український уряд хоче досягти покращення. 31 березня 2020 року влада прийняла Закон про продаж земель сільськогосподарського призначення. Отже, у відкритому доступі буде дозволено здійснювати будь-які дії зі своїми акціями або ділянками, що належать власнику. Закон передбачає продаж, оренду та заставу земельних ділянок банку.

Дозволено переглядати всю інформацію та ознайомлюватися з акціями на веб-сайті Дергеокадастру в Інтернеті.

Незабаром процес продажу землі буде буденним

Закон також має ряд переваг, які влада України хотіла реалізувати в дії. Перш за все, офіційні торги зможуть усунути спекуляції в економіці, у тому числі в сільському господарстві. По-друге, підписаний Закон запобігає корупції та незаконним діям третіх сторін. Офіційні тендери на земельні ділянки будуть проводитись на торговій платформі Prozorro у відомому Інтернеті.

У реальному часі українська влада хоче скасувати обмеження щодо продажу землі, які зараз діють. Отже, деякі проблеми відзначаються у продажу та оренді землі.

Відповідно до Закону 552, продаж земельних володінь площею до 100 га буде дозволений для будь-якого власника його власної ділянки, а також 10 000 гектар для будь-якого учасника, який приймає участь.

Платформа УУБ для торгівлі

Кожен процес реалізації дій із земельними ділянками буде здійснюватися через Інтернет на сайті Prozorro. Участь та дані будуть здійснюватися в електронному форматі, добре вплинуть на усунення корупції з боку третіх сторін або лівих організацій. Також українська влада хоче скоротити тіньову економіку та її показники, які в реальному часі становлять близько 60-90 мільярдів гривень. Більше корисної інформації про ринок землі є за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelni-auktsiony-osoblyvosti-protsedury-na-prozorroprodazhi/

У реальному часі електронна торгівля більш ретельно перевіряється в різних країнах і державах, більше того, цей процес допоміг їм збільшити промисловий комплекс та аграрний сектор. Саме через такі показники Україні легко потрібна офіційна торгівля на платформі Prozorro.